Türkiye Drag Şampiyonası Konya'da - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Türkiye Drag Şampiyonası Konya'da

 15 Mayıs 2014, 13:07  

Türkiye Drag Şampiyonası Konya'da

Türkiye’de en çok seyircisi olan motor sporlarının arasında yer alan Motodrag Şampiyonası'nın birinci ayağı 24-25 Mayıs'ta Konya’da yapılacak.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2014 yarış takviminde yer alan Türkiye Drag Şampiyonası'nın 1. Ayak Yarışı 24-25 Mayıs 2014 tarihlerinde Konya’da yapılacak. Konya Drag Pisti’nde organize edilecek 1. Ayak Yarışına Türkiye’nin dört bir yanından yarışçılar katılacak. Motodrag 1. Ayak Yarışı’nda 2,5 saniyede 100 kilometrelik hıza çıkan motosikletler hız tutkunlarının ilgi odağı olacak. Yarışçılar, hem 402 metre uzunluğundaki pisti en kısa sürede bitirmeye hem de rakiplerinden daha iyi kalkış yapmaya çalışacak. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen motodrag yarışçıları ve hız severler unutulmaz bir hafta sonu geçirecek.

Türkiye Şampiyonası’nın açılış ayağı 24 Mayıs Cumartesi günü serbest antrenmanlar ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. 25 Mayıs Pazar günü ise zamana karşı yarışçıların amansız mücadelesi start alacak.

Türkiye Drag Şampiyonası'nın 1. Ayağı Konya'daki olumsuz hava şartları nedeniyle yapılamamıştı.

Bu haber 3283 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu