Pist Yarışının Gelirleri Soma’ya Bağışlanacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Pist Yarışının Gelirleri Soma’ya Bağışlanacak

 15 Mayıs 2014, 14:52  

Pist Yarışının Gelirleri Soma’ya Bağışlanacak

İzmir’de yapılacak Türkiye Pist Şampiyonası’nın gelirlerini pistin işletmecisi ve federasyonumuzun tescilli kulübü İzmir Ülkü Motor Sporları Kulübü Soma’daki maden işçilerinin ailelerine bağışlayacak.

 

Ülkemizi büyük üzüntüye boğan Manisa ilinin Soma ilçesinde yaşanan maden kazası nedeniyle çok sayıda vatandaşımızın yaşamını yitirdiği ve birçok işçimizin de hastanelerde tedavi altında bulunduğu bu elim olay sonrası Türkiye Motosiklet Federasyonumuzun 17-18 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir’de düzenlediği Türkiye Pist Şampiyonası 3. Ayak yarışının yapılacağı İzmir Ülkü Yarış Pistinin işletmecisi olan ve aynı zamanda federasyonumuzun tescilli kulüplerinden İzmir Ülkü Motor Sporları Kulübü tarafından; bu yarışın bütün seyirci, otopark ve diğer gelirleri Soma’da maden kazası sonucunda vefat eden vatandaşlarımızın ailelerine yardım amaçlı olarak bağışlanacağını açıklamıştır.

Yarışlar öncesi, sırasında ve sonrasında müzik yayını yapılmayacak olup, idarecilerimiz ve sporcularımız yarışa siyah bantla çıkacak ve 18 Mayıs Pazar günü saat 10:30’da Soma'da hayatını kaybeden işçilerimiz anısına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacaktır.

Soma'da yaşanan bu hazin olay sonrası bütün motosiklet severleri vatandaşlarımıza destek olmak için 17-18 Mayıs tarihlerinde İzmir Ülkü Yarış Pisti’ne davet ediyoruz. Soma'da kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine de başsağlığı dileriz.

Bu haber 2261 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu