Artvin Türkiye Enduro Şampiyonası'nı Bekliyor - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Artvin Türkiye Enduro Şampiyonası'nı Bekliyor

 21 Mayıs 2014, 11:37  

Artvin Türkiye Enduro Şampiyonası'nı Bekliyor

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Ogün Baysan, Türkiye Enduro Şampiyonasının bir ayağının 16-17 Ağustos'ta Artvin'de yapılacağını söyledi.

 

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'yi makamında ziyaret eden TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, şampiyonanın Türkiye'de her yıl 7 ayak üzerinden düzenlendiğini ifade ederek, "Bu yıl şampiyonanın bir ayağının Artvin'de olmasını planladık. İnşallah el ele vererek güzel bir şekilde şampiyonanın altından kalkmayı düşünüyoruz" dedi. Bu yıldan itibaren her sezon Türkiye Enduro Şampiyonası'nı Artvin'de düzenlemeye devam edeceklerini vurgulayan Asbaşkan Baysan, "Ayrıca Artvin'de uluslararası organizasyonlar düzenlemek istiyoruz. Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'nin katkıları ile böyle bir şampiyonayı da alma şansımız yüksektir" diye konuştu.

Başkan Kocatepe, Artvin'in bu tür etkinlikleri yapabilecek kabiliyete ve sorumluluğa sahip olduğuna dikkati çekerek, "Uluslararası etkinlikleri Artvin'de gerçekleştirebilmek için Türkiye şampiyonalarını bolca gerçekleştirerek deneyim kazanmamız gerekiyor" dedi. Belediyenin bütün imkanları ile bu tür etkinliklere destek vereceklerini anlatan Kocatepe, Artvin'de ekonomik canlılığın ve turizmin, bu tür etkinliklerin artmasıyla yükseleceğini söyledi.

Bu haber 2270 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu