Komşuda Avrupa Heyecanı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Komşuda Avrupa Heyecanı

 25 Temmuz 2014, 10:10  

Komşuda Avrupa Heyecanı

Bulgaristan'da düzenlenecek FIM Avrupa Süpermoto Şampiyonası ve Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’na Türkiye'den 6 sporcu katılacak.

 

FIM Avrupa Süpermoto Şampiyonası ile Balkan Motosiklet Birliği’nin düzenlediği Doğu Avrupa Pist ve Süpermoto Şampiyonası’nın 3. Ayak yarışları Bulgaristan’ın Pleven şehrindeki Dolna Mitropolia pistinde 26-27 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek. Avrupa ve Doğu Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nda ülkemizi 5, Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda da 1 sporcu temsil edecek.

Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nda S3 sınıfında Asrın Rodi Pak, Mücahit Talha Zengin, SM85 sınıfında Muhammed Hamza Zengin, Can Öncü, Deniz Öncü ve Doğu Avrupa Pist Şampiyonası SBKS 600 kategorisinde Emre Çengeloğlu kupa mücadelesi verecek.

Bu haber 1599 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu