Kastamonu'da Süper Enduro Heyecanı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Kastamonu'da Süper Enduro Heyecanı

 12 Ağustos 2014, 19:27  

Kastamonu'da Süper Enduro Heyecanı

‘Karadeniz Havzasında Macera Turizmi Ağının Geliştirilmesi Projesi’ kapsamında düzenlenecek olan Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali 21-22 Ağustos tarihlerinde Kastamonu'da yapılacak.

 

Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak yarışı öncesi 21 Ağustos Perşembe günü Kastamonu Macera Sporları Festivali kapsamında para ödüllü Süper Enduro yarışı yapılacak. Azdavay Etabı yarışları Suğla Yaylası’nda oluşturulan ekstrem parkurda organize edilecek. Saat 11.00’daki açılışın ardından saat 14.00’da Süper Enduro Yarışları, saat 17.00’da Dağ Bisikleti Yarışları ve saat 18.00’da ise ödül töreni düzenlenecek. Kastamonu Valiliği tarafından dereceye giren sporculara para ödülleri dağıtılacak. Süper Enduro yarışının birincisi 2.000 TL., ikincisi 1.000 TL. ve üçüncüsü de 500 TL. ödül alacak.

22 Ağustos Cuma günü Pınarbaşı Etabı, Horma Kanyonu ve Boğazkaya Köyü’nde düzenlenecek olan program ise saat 07.30’da yapılacak olan Horma Kanyonu geçişi ile başlayıp, 10.30’da dağ koşusu ile devam edecek ve 15.00’da düzenlenecek olan ödül töreni ile sona erecek.

Kastamonu Valiliğinin macera turizminin gelişmesi açısından büyük önem verdiği Azdavay-Pınarbaşı Macera Turizmi Festivali’ni takip eden adrenalin severler yörenin kanyon, şelale ve yayla gibi pek çok doğa güzelliklerini de bir arada görme fırsatı bulacaklar.

Bu haber 2684 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu