Enduro Şampiyonası Azdavay'da Başladı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro Şampiyonası Azdavay'da Başladı

 22 Ağustos 2014, 20:13  

Enduro Şampiyonası Azdavay'da Başladı

Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayak yarışı Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde başladı. Yarışın magazin startı Azdavay Aşıklar Köprüsü’nden verildi.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği; Sancaktepe Motosiklet Kulübü’nün organize ettiği, Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Yarışı Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde başladı. Azdavay Kaymakamlığı ve Azdavay Belediyesi’nin destekleri ile Suğla Yaylası'nda gerçekleştirilecek yarışın magazin startı Aşıklar Köprsü’nden verildi. Sporcular Azdavay Kaymakamı Osman Doğramacı ve Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ile TMF Yönetim Kurulu Üyeleri’nin verdiği starttan sonra Azdavay’ın sokaklarından geçerek Suğla Yaylasına ulaştılar. İlk kez düzenlenen organizasyona Azdavaylılar büyük ilgi gösterdi. Günün en hızlı üç ismi Sinan Memnun (MMK), Burak Özdemir (KEMK) ve Fırat Şahin (AVMK) oldu.
Türkiye Şampiyonası’nın startını veren Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Suğla Yaylası'nda Türkiye'nin en iyi ve iddialı parkurunu yaptıklarını ifade etti. Azdavay Kaymakamı Osman Doğramacı’da Enduro Şampiyonası’nın Azday’da gerçekleştirilecek olmasından mutluluk duyduğunu dile getirdi.Bu haber 2440 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu