Heyecan Fırtınası Tokat'ta Esecek - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Heyecan Fırtınası Tokat'ta Esecek

 16 Eylül 2014, 16:48  

Heyecan Fırtınası Tokat'ta Esecek

Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 5. ayağı Tokat’ta düzenlenecek. Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Tokat’ta düzenlenecek yarış için Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti.

 

Tokat’ta 'Spor Turizmin Geleceğidir’ sloganıyla düzenlenecek Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak yarışının hazırlıkları başladı. Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Nedim Akülke ve Ali Ulusan, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Yarışma için yer ve pist yapımı konusunda Tokat Belediyesi’nin desteğini beklediklerini belirten TMF Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Nedim Akülke, “Spor turizminin gelişmesine bu yarışmanın önemli katkısının olacağını düşünüyoruz. Hem sporseverlere bir heyecan yaşatmak, hem de şehir ekonomisine katkı sağlamak için Türkiye Enduro Şampiyonası Tokat yarışı önemli bir etkinlik olacak. Bu konuda Belediye Başkanımızın desteğini yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Tokat’ın tanıtımına katkıda bulunacak her türlü etkinliğe sıcak baktıklarını söyleyen Başkan Av. Eyüp Eroğlu ise, “Özellikle bu tanıtım spor faaliyetleri üzerinden yapılacaksa, elbette imkanlarımız dahilinde destek olmaya çalışacağız” diye konuştu.

Türkiye’nin çeşitli illerden bir çok sporcunun katılacağı Tokat yarışı 11-12 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.

Bu haber 2172 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu