Enduro'da Ödül Yağmuru Devam Ediyor - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro'da Ödül Yağmuru Devam Ediyor

 23 Eylül 2014, 15:27  

Enduro'da Ödül Yağmuru Devam Ediyor

Tokat’ta 11-12 Ekim tarihlerinde yapılacak Türkiye Enduro Şampiyonası'nda dereceye giren sporculara para ödülü dağıtılacak. Şampiyonayı takip eden sporculara da ulaşım desteği sağlanacak.

 

Türkiye Enduro Şampiyonası'na ilk kez ev sahipliği yapacak Tokat, 5. Ayak yarışına hummalı bir şekilde hazırlanıyor. Test etapları titizlikle düzenlenirken, Tokat yarışında dereceye giren sporcular ile yarışa katılan sporculara para ödülü dağıtılacak. E1A, E1B, E2A, E2B, E3A, E3B, EC ve Bayanlar Kupası'nın Birincisine 800 TL., İkincisine 500 TL., Üçüncüsüne 350 TL. ve Dördüncüsüne 250 TL. para ödülü verilecek.

Ülkemizin çeşitli şehirlerinden Tokat’a gelecek sporculara ulaşım desteği de sağlanacak. 2013 veya 2014 sezonunu takip edip, Tokat yarışına kayıt yaptıran ilk 70 kişiye 200 TL. yol desteği verilecek. Yetmiş kişinin üstündeki kayıtlar için ise 100 TL yol destek payı dağıtılacak.

Bu haber 2367 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu