Enduro Heyecanı Tokat'ı Sardı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro Heyecanı Tokat'ı Sardı

 11 Ekim 2014, 20:13  

Enduro Heyecanı Tokat'ı Sardı

Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak yarışının startı Tokat Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle verildi. Yarışın startına Tokatlılar büyük ilgi gösterdi.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Tokat Belediyesi, Tokat İl Özel İdaresi, Tokat Doğa ve Ekstrem Sporları Kulübü (TODEX) destekleri yarın Topçam Yaylası'nda yapılacak olan Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak yarışları başladı. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende konuşma yapan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yarışın Tokat'ın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyledi. Türkiye'nin en güzel pist alanını oluşturduklarını ifade eden Başkan Eroğlu, bu yarışın bir ayağının her yıl Tokat'ta düzenleneceğini kaydetti. Yapılan konuşmasının ardından AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan ile Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu sporcuların kullandığı motosiklete binerek basın mensuplarına poz verdi.

Magazin startının ardından 70 sporcu Topçam Yaylasındaki parkura geçti. Şampiyonanın ilk günü yapılan ekstrem testte Sinan Memnun 2:18.40 ile en iyi zamanı yaptı. Memnun’u İbrahim Ercansungur ve Necmi Kozlu takip etti.

TÜRKİYE ENDURO ŞAMPİYONASI TOKAT YARIŞI SIRALAMA SONUÇLARI Tıklayınız


Bu haber 1764 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu