Akdeniz Güneşi Altında Enduro Finali - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Akdeniz Güneşi Altında Enduro Finali

 15 Kasım 2014, 17:35  

Akdeniz Güneşi Altında Enduro Finali

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 Yarış Takvimi’nin son organizasyonu Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya’da yapılacak.

 

Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 7. Ayak yarışı, 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya Çakırlar Taş ocaklarında, doğal ve yapay engellerle donatılan parkurda Antalya Enduro Motosiklet Kulubü tarafından gerçekleştirilecek. Yarışlar, Antalya’nın eşsiz doğasında, denize 3 km uzaklıktaki parkurda hem seyircilere hem de enduroculara heyecanlı anlar yaşatacak.
Bu yıl yeniden takvime dahil edilen Antalya etabı, her türden doğal ve yapay engellerle yarışçılara ve seyircilere keyifli anlar yaşatacak. Bol taşlı dere yatakları, Endurocuların gidebileceği güzellikte patikalar, orman yolları profesyonel ve amatör yarışçıları bir hayli zorlayacak. 22 Kasım Cumartesi sıralama antrenmanlarıyla başlayacak şampiyonanın final ayağı, 23 Kasım Pazar günü ise kıyasıya mücadelelerle yarış severlere büyük heyecan yaşayacak.

Bu haber 2569 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu