Enduro Şampiyonası Antalya'da Start Aldı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro Şampiyonası Antalya'da Start Aldı

 22 Kasım 2014, 16:18  

Enduro Şampiyonası Antalya'da Start Aldı

Türkiye Enduro Şampiyonası 7. Ayak yarışı Antalya’da sıralama antrenmanıyla başladı.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 Yarış Takvimi’nin son organizasyonu Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 7. Ayak yarışı, Antalya Konyaaltı'nda başladı. Türkiye genelinden ikisi bayan 58 sporcunun katıldığı şampiyonanın ekstrem testi Çakırlar Taş ocakları mevkiinde yapay engellerle donatılan parkurda yapıldı. Pazar günü gerçekleştirilecek final yarışları öncesi ekstrem testte yarışçılar zorlu parkurda kıran kırana mücadele etti. Yapay göletler, tümsekler, engeller ve doğa ile yarışan sporcular adrenalinin limitlerini zorladı. Toros Dağı’nın eteklerindeki alanda yapılan ekstrem testin en hızlı Rafet Karakuş ismi oldu. Karakuş’un Necmi Kozlu ve Murat Erşahin takip etti.

23 Kasım Pazar günü Doğal ve yapay engellerle donatılan parkurda Antalya Enduro Motosiklet Kulubü tarafından gerçekleştirilecek yarışlar, Antalya’nın eşsiz doğasında, denize 3 km uzaklıktaki parkurda hem seyircilere hem de enduroculara heyecanlı anlar yaşatacak.

Bu yıl yeniden takvime dahil edilen Antalya etabı, her türden doğal ve yapay engellerle yarışçılara ve seyircilere keyifli anlar sunacak. Toros Dağı’nın eteklerindeki enduro yarış parkurunda; bol taşlı kurumuş dere yatakları, Endurocuların gidebileceği güzellikte patikalar, orman yolları profesyonel ve amatör yarışçıları bir hayli zorlayacak.

Bu haber 1602 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu