Yılın En Hızlıları Kupalarına Kavuştu - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Yılın En Hızlıları Kupalarına Kavuştu

 28 Aralık 2014, 02:28  

Yılın En Hızlıları Kupalarına Kavuştu

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından 2014 yılında kategorilerinin en iyilerine kupaların verildiği 'Şampiyonlar Gecesi' Olimpiyatevi'nde yapıldı.

 

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Olimpiyatevi, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun yıldızlarını ağırladı. İstanbul Ataköy'deki Olimpiyatevi’nde düzenlenen 'Şampiyonlar Gecesi' motosiklet camiasını bir araya getirdi. Pist, Süpermoto, Motokros, Drag, Enduro ve Sujeti kategorilerinde başarılı sporcuların kupalarını aldığı gecede Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Ogün Baysan, açılış konuşmasını yaptı.
TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, 2014'ün kendileri açısından çok başarılı geçtiğini belirterek, 2015'te başarıları artırarak yaşamak istediklerini ifade ederek, “Motosiklet için 2014 yılı güzel bir sezon oldu. Yeni pist ve parkurlar kazandık. Ulusal şampiyonalarımızı yeni yeni il ve ilçelere taşıdık. Daha çok insanımızı motosiklet sporuyla tanıştırdık. Çocuklara, gençlere, kadın ve erkeklere kısaca her kesime ulaşmaya çalıştık ve bunda da başarılı olduk. Federasyon olarak 2014 yılında kucaklayıcı olduk. Güzel bir sezonu burada büyük bir aile olarak bir araya gelip noktalıyoruz. İnşallah 2015 yılıda bizim ve sporcularımız için daha da güzel geçecek” dedi.
Dereceye giren sporcuların kupalarının takdim edildiği törene, ülkemizi Dakar’da temsil edecek Şakir Şenkalaycı, Serkan Özdemir, Selçuk Bektaş ve Koray Özkaplan’da katıldı. Törene katılan sporcu ve yakınları alkışlarıyla Dakar’da ülkemizi temsil edecek sporculara moral verdi.


2014 KULÜP DERECELERİ tıklayın.

2014 SPORCU DERECELERİ tıklayın.Bu haber 2467 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu