D.Avrupa Enduro Şampiyonası’nın Hazırlık Toplantısı Yapıldı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

D.Avrupa Enduro Şampiyonası’nın Hazırlık Toplantısı Yapıldı

 16 Ocak 2015, 15:20  

D.Avrupa Enduro Şampiyonası’nın Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Kastamonu’da 16-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak Uluslararası Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nın hazırlık toplantısı yapıldı.

 

Uluslararası Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nın hazırlık toplantısı Kastamonu’da yapıldı. Azdavay’da 16-17 Mayıs tarihleri arasında organize edilecek Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nın hazırlık toplantısı Kastamonu Valisi Şehmus Günay’dın başkanlığında toplandı. Toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Yiğit, Azdavay Kaymakamı Ali Güner, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Pınarbaşı Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Ogün Baysan, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Nedim Akülke, Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık katıldı.
Toplantıda; Kastamonu Azdavay’da yapılacak olan Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası ile ilgili olarak tanıtım, alt yapı çalışmaları, eksikliklerin giderilmesi vb. konularda yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunularak, önerilere yer verildi.

Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın, 22-25 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan Emitt 2015 Fuarında enduro yarışının Azdavay’da organize edileceğini duyuracaklarını ve hem Emitt Fuarında, hem de Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nda Kastamonu’yu tanıtacaklarını belirtti. Vali Günaydın, Şampiyonaya sadece sportif bir organizasyon olarak bakmadıklarını, aynı zamanda Kastamonu ve bölgenin spor turizmi açısından gelişimine katkı sağlayacağını da belirtti.

Bu haber 1776 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu