Sporcularımız Yurda Döndü - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Sporcularımız Yurda Döndü

 21 Ocak 2015, 01:41  

Sporcularımız Yurda Döndü

Dakar Rallisi’ne Türkiye Motosiklet Federasyonu desteğiyle katılan Türk ekibi yurda döndü. Kafileyi havalimanında TMF yöneticileri ve aileleri ile yüzlerce motosiklet sever karşıladı.

 

Arjantin, Şili ve Bolivya’da yapılan Dakar Rallisi’nde Türkiye’yi temsil eden motosikletçilerimiz Şakir Şenkalaycı, Serkan Özdemir, Koray Özkaplan ve Selçuk Bektaş yurda döndü. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda sporcularımızı Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Ogün Baysan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Nedim Akülke, Ali Ulusan, TMF hakemleri, sporcuların aileleri, yarışçılar ile yüzlerce motosiklet sever alkışlarla karşıladı.
Dakar’da ülkemizi başarıyla temsil ettiklerini belirten Şakir Şenkalaycı, “Dakar’da finiş görerek bayrağımızı son güne kadar takım arkadaşım Serkan ile dalgalandırdık. Önümüzdeki sene Dakar’da çok daha güzel başarılara imza atacağız” diye konuştu. İlk defa Dakar’a katıldığını ve yarış hayatında önemli bir tecrübe edindiğine vurgu yapan Serkan Özdemir, “Dakar’da İnanılmaz günler yaşadım. Benim için çok büyük tecrübe oldu. Çok yorulduk ama herşeye değdi. Bu karşılama da yorgunluğumuzu adeta aldı. Bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.Bu haber 1794 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu