TMF Standı EMITT Fuarında Büyük İlgi Gördü - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

TMF Standı EMITT Fuarında Büyük İlgi Gördü

 22 Ocak 2015, 19:57  

TMF Standı EMITT Fuarında Büyük İlgi Gördü

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 71 ülkenin katılımıyla başlarken, Kastamonu’da yapılacak Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası standı büyük ilgi gördü.

 

16-17 Mayıs'ta Kastamonu/Azdavay'da yapılacak Uluslararası Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtılıyor. Kastamonu ve TMF yarış standında Kastamonu Valisi Şehmus Günay, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Azdavay Kaymakamı Ali Güner, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık, Türkiye Şampiyonu sporcularımız İbrahim Ercansungur ve Galip Alp Baysan’la yarış tanıtımını yaptı.
Sporcularımız fuarın ilk günü Kastamonu Valisi Şehmus Günay ile pasta keserken, tanıtım kokteyline Başbakanlık Müşaviri Yunus Akgül, İşadamı Remzi Gür, Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, KATSO Başkanı Selçuk Arslan, KESOB Başkanı Dursun Ergin, İstanbul KAS-DER Genel Başkanı Latif Çilingiroğlu, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları ile işadamları katıldı.
22-25 Ocak tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan dünyanın 5. büyük fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, 71 ülke, 4 bin 500'ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla yapılıyor. Turizmcilerin ilgi odağı olan ve fuarda özenle hazırlanan Kastamonu standına gelen ziyaretçilere yöresel ürünlerin tanıtımı ile çeşitli ikramlarda da bulunuluyor.Bu haber 2264 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu