Yeni Bir Heyecan: Türkiye ATV Şampiyonası - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Yeni Bir Heyecan: Türkiye ATV Şampiyonası

 30 Mart 2015, 23:35  

Yeni Bir Heyecan: Türkiye ATV Şampiyonası

Türkiye Motosiklet Federasyonu ülkemizde kullanımı hızla yayılan ATV araçları için Türkiye Şampiyonası’nı ilk kez İzmir’de 4-5 Nisan’da düzenleyecek.

 

Türkiye ATV Şampiyonası ilk kez İzmir Urla’da 4-5 Nisan tarihlerinde yapılacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu Sujeti Şampiyonası’nın ardından ATV sınıfını da şampiyona formatına getirdi. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan ATV ve UTV araçlarıyla lisans çıkartan sporcular, Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek. 2015 sezonunda 4 ayrı ayaktan oluşan şampiyona İzmir’de start alacak. 4-5 Nisan tarihlerinde Urla’da organize edilecek şampiyonada sporcular, 4 farklı sınıfta yarışacak. Kategoriler; 650 cc, 650 cc Üstü, UTV ve 2 Çeker olarak oluşturulurken, yarışlarda ekstrem ve 10 km.lik orman etabında koşulacak.

Urla Yarış Parkuru’nda, Urla Kaymakamlığı, Urla Belediyesi, can-am ve Depar Motor katkılarıyla gerçekleştirilecek ve seyir keyfi yüksek yarışa 50’nin üzerinde sporcunun katılması bekleniyor. Düzenlediği her etkinliği bir toplumsal farkındalık projesiyle destekleyen TMF, bu yarışı “ÇANAKKALE 100. YIL ANISINA” gerçekleştirecek.

Şampiyona 4 Nisan Cumartesi günü Urla meydanında 100. Yıl anısına saat 13:00’te seromoni startı ile başlayacak. 5 Nisan Pazar günü Türkiye Enduro – ATV Şampiyonası 1. Ayak Yarışında tüm spor severler eğlenceli saatler geçirmek için buluşacak.


Yarış programı için tıklayın.
Bu haber 2242 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu