Heyecan İstanbul Park'ta Yeniden Start Alacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Heyecan İstanbul Park'ta Yeniden Start Alacak

 20 Ekim 2011, 13:00  

Heyecan İstanbul Park'ta Yeniden Start Alacak

Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası'nın ertelenen 6. Ayağı 23 Ekim Pazar Günü İstanbul Park'ta yapılacak.

 


Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası'nın ertelenen 6. Ayağı 23 Ekim Pazar Günü İstanbul Park’ta yapılacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Pist Şampiyonası'nın son ayağı 23 Ekim Pazar günü İstanbul Park’ta düzenlenecek. Dünyanın en zorlu ve en önemli pistleri arasında yer alan İstanbul Park'ta pilotlar, 14 zorlayıcı virajı ve 5 bin 338 metreyi en önde tamamlamanın heyecanını yaşayacaklar.

Türkiye Pist Şampiyonası'nın son yarışı olan 6. Ayakta 1000cc (A-B-C) ve 600cc (A-B-C) kategorilerinde yarışlar amansız bir mücadeleye sahne olacak. 23 Ekim Pazar günü İstanbul Park'ta yapılacak en önemli yarışlardan biri de TMF GP. 10 Tur üzerinden koşulacak TMF GP'de yarış severler, usta pilotların kıyasıya mücadelelerine şahit olacaklar.

125 SP’DE ŞAMPİYON SİNAN ÖZGEN

15 Ekim Cumartesi günü yağmur altında yapılan 125 SP kategorisi yarışlarında erkek motosikletçilerle yarışan kadın sporcu Julietta Lenkova, finiş çizgisini ilk sırada geçen isim olmuştu. Emre Çengeloğlu, damalı bayrağı ikinci sırada görürken, üçüncü sırayı da Sinan Özgen almıştı. Sinan Özgen, bu sonuçla Türkiye Pist Şampiyonası 125 SP 2011 şampiyonluğuna imza attı.

AYNI LİSTE GEÇERLİ OLACAK

Geçen hafta yarışların ertelenmesi nedeniyle yeni bir yarışçı listesi oluşturulmayacak. 15-16 Ekim'de yapılan yarışçı listesi 23 Ekim Pazar günü de aynen geçerli olacak.

PRESS CUP’ NEFES KESECEK

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından hayata geçirilen Press Cup’ın üçüncüsü 23 Ekim Pazar günü yapılacak. Spor basınına yeni bir soluk getiren Press Cup’ta gazeteciler, İstanbul Park’ın eşsiz atmosferini bizzat yaşayacaklar.

Program İçin Tıklayınız
600 A Sıralama Listesi İçin Tıklayınız
600 B Sıralama Listesi İçin Tıklayınız600 C Sıralama Listesi İçin Tıklayınız
1000 A Sıralama Listesi İçin Tıklayınız1000 B Sıralama Listesi İçin Tıklayınız1000 C Sıralama Listesi İçin TıklayınızTMF GP Sıralama Listesi İçin Tıklayınız

Bu haber 2330 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu