Azdavay'da Büyük Coşku - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Azdavay'da Büyük Coşku

 15 Mayıs 2015, 20:00  

Azdavay'da Büyük Coşku

Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nın magazin startı Azdavay Belediyesi önünde verildi. Starta Azdavaylılar büyük ilgi gösterdi.

 

Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yapılacak olan Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nın magazin startı Azdavay Belediyesi önünde verildi. Toplam 140 sporcunun katıldığı yarışın startını Azdavay Kaymakamı Ali Güner ve Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek verdi. Azdavaylılar ve motor sporları tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği startta Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık, Azdavay Belediye Meclis Üyesi Cevat Taşkan, Azdavay Cumhuriyet Savcısı Ahmet Şenol, TMF Asbaşkanı Ogün Baysan ve TMF Yönetim Kurulu Üyeleri’de yer aldı.
Sporcular, Azdavay Kaymakamı Ali Güner ve Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ile TMF Yönetim Kurulu Üyeleri’nin verdiği starttan sonra Azdavay’ın sokaklarından geçerek Suğla Yaylasına ulaştılar. İlk kez düzenlenen organizasyona Azdavaylılar büyük ilgi gösterdi. Şampiyonanın startını veren Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Azdavay’ın artık bir marka şehir olduğuna dikkat çekerek, “Yurt dışından ve içinden gelen sporculara öncelikle ilçemize geldikleri için çok teşekkür ediyorum. Buraya gelen sporcular sayesinde Azdavayımız göğsüne bir yıldız daha taktı. Azdavay olarak farkımızı spor alanında göstererek Doğu Avrupa Şampiyonası’na başarıyla ev sahipliği yapacağız. Bütün hemşehrilerimi Suğla yaylasına davet ediyorum. Alkışlarıyla bütün sporcularımıza manevi destek olmaya çağırıyorum. Hedefimiz inşallah Azdavay’da bir gün dünya şampiyonası düzenlemek” dedi.

Azdavay Kaymakamı Ali Güner’de Azdavay’ın doğa ve motor sporları için biçilmiş bir kaftan olduğunu belirtti.

Bu haber 2075 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu