Yeditepe Motor Sporları Kulübü Eğitimlere Başlıyor - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Yeditepe Motor Sporları Kulübü Eğitimlere Başlıyor

 01 Temmuz 2015, 13:35  

Yeditepe Motor Sporları Kulübü Eğitimlere Başlıyor

Türkiye Motosiklet Federasyonu’na bağlı Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün düzenlediği motosiklet eğitimi 5 Temmuz Pazar günü İstanbul Çatalca’da başlayacak.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün tüm motor sporlarının temeli olan ‘Motokros Temel Sürüş Teknikleri Eğitimi’ 5 Temmuz Pazar günü yapılacak. Profesyonel eğitmenler ve şampiyon sporcuların vereceği eğitimler, Çatalca Nakkaştepe’de bulunan motokros parkurunda saat 12.00’da başlayacak. Temel ve ileri sürüş eğitimi olarak iki farklı alanda yapılacak eğitimlerde ikinci ileri seviye eğitimi 12 Temmuz Pazar günü tamamlanacak.

Bir ilke imza atıp, örnek bir organizasyon yapmayı hedeflediklerini belirten Yeditepe Motor Sporları Kulübü Yöneticisi Zeki Başaran, “Hiç bir ticari karşılık beklemeksizin tüm illere ve herkese açık bir eğitim programı düzenliyoruz. Amacımız motor sporlarının emniyetli, bilinçli bir şekilde daha keyifli ve profesyonelce yapılmasını sağlamak. 07-12 yaş arası küçüklerin faydalanacağı eğitimde motosiklet ve koruma ekipmanlarını çocuklarımıza bedelsiz olarak kullandıracağız. Yaş limiti olmaksızın arazi motoru olan herkesin katılabileceği bu eğitim önce temel biniş eğitimi ve ardından ileri sürüş teknikleri olarak tamamlanacak. Eğitimler sonunda başarı derecelerine göre tüm katılımcılar kulübümüz tarafından değerlendirilecek. Ayrıca hafta sonu Çatalca’ya gelen misafirlerimize çeşitli ikramlarımız ve kulüp olarak katılımcılara sürpriz hediyelerimiz olacaktır” dedi.

Eğitim kayıtlarının 03 Temmuz Cuma gününe kadar açık olduğunu belirten Başaran, eğitime kayıt yaptıran 7’den 70’e herkesin katılabileceğini söyledi. Çatalca’da yapılacak eğitimler için Zeki Başaran’dan (0532 211 3156) ya da bilgi@pip.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Bu haber 2383 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu