Enduro Şampiyonası Tokat'ta Başladı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro Şampiyonası Tokat'ta Başladı

 22 Ağustos 2015, 18:40  

Enduro Şampiyonası Tokat'ta Başladı

Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Yarışı Tokat’ta 87 sporcunun katılımıyla start aldı.

 

Tokat, geçen yıl ilk kez düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası’na ikinci kez ev sahipliği yapıyor. Dördüncü ayak yarışı; Tokat Belediyesi, Tokat İl Özel İdaresi, Tokat Doğa ve Ekstrem Sporları Kulübü destekleri ile Başkent Motor Sporları Kulübü tarafından Topçam Yaylası’nda 23 Ağustos Pazar günü start alacak. Tokat il merkezine 15 km. mesafede 1.600 metre yükseklikte yer alan ve gür ormanları ile olağanüstü bir güzelliğe sahip Topçam Yaylası’nda organize edilecek yarışta endurocular doğayla mücadele edecek.
Enduro Şampiyonası 4. Ayak yarışları Tokat Belediyesi önündeki teknik kontrol ve ardından Tokat Belediyesi önünde magazin startı ile başladı. 4. ayak yarışının startı şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal Marşı'nın okunmasının ardından Cumhuriyet Meydanında verildi. Törene Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, TMF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ulusan ile yarışmaya katılacak sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şampiyona daha sonra Topçam Yaylası’nda oluşturulan süper test etabıyla devam etti. Topçam'da yapılan sıralamalarda 02:13.22 ile Burak Özdemir günün en hızlı isim oldu.

Tokat Belediye Başkanı Yardımcısı Selahattin Kelemci, şampiyonanın bin 760 rakımlı Topçam Yaylası’nda yapıldığına dikkat çekerek, “Tüm yarışmacılarımıza tüm teknik ekibimize kazasız belasız güzel ve rekabetçi yarışma diliyor, tüm yarışmacılara üstün başarılar diliyorum” dedi.


TOKAT YARIŞI CUMARTESİ SONUÇLARI için tıklayın.


Bu haber 1657 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu