Yeditepe Motor Sporları Kulübü'nden İkinci Eğitim Seferi - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Yeditepe Motor Sporları Kulübü'nden İkinci Eğitim Seferi

 17 Eylül 2015, 10:51  

Yeditepe Motor Sporları Kulübü'nden İkinci Eğitim Seferi

Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün düzenlediği motosiklet eğitiminin ikincisi 19-20 Eylül tarihlerinde İstanbul Çatalca’da yapılacak.

 

İstanbul’da Türkiye Motosiklet Federasyonu’na bağlı olarak faaliyet gösteren Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün motor sporlarının temeli olan ‘Motokros Temel Sürüş Teknikleri Eğitimi’ 19-20 Eylül tarihlerinde yapılacak. Uzman eğitmenlerin vereceği eğitimler, Çatalca Nakkaştepe’de bulunan motokros parkurunda düzenlenecek. Temel ve ileri sürüş eğitimi olarak iki farklı alanda yapılacak eğitimlerde ikinci ileri seviye eğitimi 20 Eylül Pazar günü tamamlanacak.
Yeditepe Motor Sporları Kulübü Yöneticisi Zeki Başaran, "Eğitimler tüm herkese açık olup tamamen ücretsizdir. Arazi veya enduro motoru olan bütün vatandaşlarımız bu eğitimden faydalanabilir. Eğitime katılmak isteyenler mail adresimize veya gsm numaramıza isim soyad ve kısa bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca koruyucu ekipmanlar; kask, dizlik gibi malzemeler veya korumalı giysi ile 1 fotoğraf ve kimlik fotokopisi ile parkura gelebilirler. Eğitim için kimseden hiç bir ücret almayacağız” dedi.

Çatalca’da yapılacak eğitimler için Zeki Başaran’dan (0532 211 3156) ya da bilgi@pip.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Bu haber 1730 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu