Enduro'da Para Ödülü Devam Ediyor - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro'da Para Ödülü Devam Ediyor

 22 Ekim 2015, 01:33  

Enduro'da Para Ödülü Devam Ediyor

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde yapılacak Doğu Avrupa Ekstrem Enduro ve Türkiye Enduro Şampiyonalarında derece giren sporculara sponsor Anlaş Anadolu Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından para ödülü dağıtılacak.

 

Ülkemizde ilk defa Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde yapılacak Doğu Avrupa Ekstrem Enduro Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara para ödülü verilecek. 23-24-25 Ekim'de Düzce’de yapılacak Doğu Avrupa Ekstrem ve Türkiye Enduro Şampiyonası’nda Anlaş Anadolu Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş firması tarafından sınıflarında dereceye girecen enduroculara toplam 10 BİN AVRO para ödülü dağıtılacak.

Kaynaşlı’da (Darıyeri Hasanbey Köyü) düzenlenecek Doğu Avrupa Ekstrem Şampiyonası’nda Profesyonel sınıfta; birinciye 2.000 avro, ikinciye 1.500 avro, üçüncüye 1.000 avro. Uzman sınıfta; birinciye 1.500 avro, ikinciye 1.000 avro , üçüncüye 750 avro. Hobi sınıfında; birinciye 1.000 avro, ikinciye 750 avro ve üçüncüye de 500 avro para ödülü sponsor firma Anlaş Anadolu Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından takdim edilecek.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA 18 BİN TL DAĞITILACAK
Aynı tarihlerde yapılacak Türkiye Enduro Şampiyonası’nda da dereceye giren sporcularımız Anlaş Anadolu Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasında para ödülü kazanacak. E1a, E2a, E3a ve Gençler sınıfının birincisi 1.000 TL, ikincisi 750 TL ve üçüncüsü 500 TL para ödülü alacak. E1b, E2b, E3b, EC, EV ve Bayanlar sınıflarının birincisi 750 TL, ikincisi 500 TL, üçüncüsü 250 TL para ödülü ile ödüllendirilecek. Enduro Şampiyonası 5. Ayak yarışında toplam 18 BİN TL sponsor firma Anlaş Anadolu Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından sporculara takdim edilecek.Bu haber 2123 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu