Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Taşkıran Slovakya'da - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Taşkıran Slovakya'da

 03 Aralık 2015, 17:58  

Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Taşkıran Slovakya'da

Türkiye Pist Şampiyonası’nın 2016 sezonu çalışmaları devam ediyor.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu adına 2016 Pist şampiyonası’nın yapılabileceği pistlerin teknik ve mali özelliklerini araştırmak, ulaşım ve sportif imkanlarını gözlemleyerek değerlendirmek ve bu doğrultuda konuyu raporlayarak Yönetim Kuruluna teklif sunmak üzere görevlendirilen Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. M. Yavuz Taşkıran Slovakya’da.

Yeni sezon öncesi Türkiye Pist Şampiyonası’nın görüşmelerini detaylı bir şekilde yapmak için Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde temaslar kuracak olan TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. M. Yavuz Taşkıran ile Kocaeli Motosiklet Sporları Kulübü Koordinatörü Özdem Veli Erdem Viyana’nın ardından Slovakya, Macaristan, Hırvatistan ve Yunanistan’da temaslarını sürdürecek.

Yapılacak son değerlendirmeye esas teşkil edecek çalışmanın Yönetim Kurulu nihai onayı ile yeni takvim belirlenmiş olacak.

TMF Başkan Vekili Tayfun Şık, yapılan çalışmanın büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesinden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, bu çalışmaya katkı sağlamak isteyen kulüp, sponsor ve tüm tecrübe sahiplerinin de önerilerine açık olunduğunu ifade etti.

Başkan Vekili Şık, organizasyonun kalitesi, standartlarının yüksekliği ve spocularımız adına yenilikler ve imkanlar içermesi noktasının öncelikli tutulduğunu sözlerine ekledi. Şık, “Bu konuda organizasyon kabiliyeti bulunan kulüplerimiz ile sponsorluk imkanlarını sporumuz lehine değerlendirmek isteyenlerin katkı ve tekliflerini ayrıca bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haber 1215 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu