Sporcularımız Göğsümüzü Kabarttı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Sporcularımız Göğsümüzü Kabarttı

 05 Aralık 2015, 22:19  

Sporcularımız Göğsümüzü Kabarttı

Balkan Motosiklet Birliği'nin (BMU) değerlendirme toplantısı ve ödül töreni Bulgaristan'da düzenlendi.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) üyesi olduğu Balkan Motosiklet Birliği'nin (BMU) yıllık değerlendirme toplantısı ve ödül töreni Bulgaristan’ın Sofya şehrinde yapıldı. FIM Avrupa Başkanı Wolfgang Srb’ında katıldığı törene TMF Asbaşkanı Ogün Baysan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ulusan ile dereceye giren sporcularımız katıldı.

BMU ve FIM Avrupa Süpermoto Şampiyonası ödül töreninde 85 cc’de Avrupa Şampiyonu olan Deniz Öncü ve ikinci olan ikizi Can Öncü madalyalarını FIM Avrupa Başkanı Wolfgang Srb’tan aldı. S3 sınıfında Mücahit Talha Zengin Avrupa ve Balkan ikinciliği madalyalarını boynuna takarken, Ares Bengiç ise SM65’te 2015 yılının ikincilik madalyasını havaya kaldırdı.

Fırat Şahin ve Burak Özdemir’in üçüncü sırada tamamladıkları Doğu Avrupa Enduro ve Ekstrem Enduro Şampiyonalarında Türkiye takım halinde üçüncülük kupalarının sahibi oldu. Süpermoto ve Motokros sınıflarında takımlarımız 2015 sezonunu ikinci sırada tamamladı.Bu haber 1549 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu