ATV'de Sezon Urla'da Açıldı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

ATV'de Sezon Urla'da Açıldı

 06 Mart 2016, 17:51  

ATV'de Sezon Urla'da Açıldı

Türkiye ATV Şampiyonası’nın açılış ayağı TÜRK KIZILAYI Yarışı, İzmir’in Urla ilçesinde yapıldı.

 

Titus Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü’nün organize ettiği, Can-am, Depar Motor’un destek verdiği Türkiye ATV Şampiyonası’nın 1. Ayak TÜRK KIZILAYI Yarışı İzmir’in Urla İlçesinde düzenlendi. Titus Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü’nün organize ettiği yarışa İzmir, Bursa, İstanbul, Denizli, Muğla, Kocaeli ve Ankara’dan sporcular katılıyor. Güzel bir havada yapılan yarışta sporcular hem doğal hem de yapay engellerle mücadele etti.

ATV tutkunlarının ilgiyle takip ettiği yarışlar sonunda S1 sınıfında Fatih Şengül (TRV), Yavuz Carbaş (ARCTIC) ve Bilal Şengül (ARCTIC) ilk üç sırayı paylaştı. S2 sınıfında Yusuf Sayar (Scrambler) 4 turluk yarışı ilk sırada tamamladı. Sayar’ı, Ahmet Özgül (Polaris), ve Fatih Özgür (Canam) takip etti. UTV sınıfında ise Çağlayan Çelik (Polaris) birinci oldu. Dereceye giren sporcular kupalarını Urla Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, Türk Kızılayı Urla Şube Başkanı Nurgül Saltık ve Urla Belediye Meclisi üyeleri Mehmet Bilgin, Oben Sezer ve Selçuk Balkan’dan aldılar. TMF İdare As Başkanı Hamit Dizman’a teşekkür plaketi takdim eden Türk Kızılayı Urla Şube Başkanı Nurgül Saltık, “Türk Kızılayı’na verdiğiniz destek için Genel Başkanımız Ahmet Lütfi Akar adına teşekkür ederiz. İlerleyen günlerde yeni projelerde beraber çalışmayı diliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler" dedi.
START URLA MEYDANI’NDAN VERİLDİ
Düzenlediği her etkinliği bir toplumsal farkındalık projesiyle destekleyen Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Titus Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü Türk Kızılayı ile ortaklaşa yarış öncesi etkinlikler düzenledi. “148 Yıldır yanımızdaydınız, şimdi sıra bizde…” sloganıyla Urla yarışına TÜRK KIZILAYI adı verilirken, organizasyona katılanlara çeşitli hediyerler de dağıtıldı. Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, Urla Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, Türk Kızılayı Urla Şube Başkanı Nurgül Saltık, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Özün'ün de katıldığı seremoni startı, çocukların gösterisinin ardından verildi.Bu haber 1549 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu