Şampiyonlar Portekiz'de - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Şampiyonlar Portekiz'de

 29 Ekim 2011, 17:03  

Şampiyonlar Portekiz'de

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Avrupa'daki yarışlarda tecrübe kazanmaları için oluşturulan ekibin ikinci kafilesi Portekiz'e gitti.

 

Portekiz ve İspanya’da düzenlenecek yarışlara katılacak Barış Tok, Ümit Orhon, Burak Albayrak ve Emrah Kıygan’dan oluşan ikinci kafile sabah uçakla Portekiz’e hareket etti. Yarışlar, Bikers Days kapsamında Portekiz’in Portimao pistinde Pazar ve Pazartesi günleri, İspanya’nın Jerez pistin de ise Çarşamba ve Perşembe günleri yapılacak.
Yunus Erçelik, Erdal Karabulut ve Tolga Uprak ile teknik ekipten oluşan ilk kafile pazartesi günü karayolu ile Portekiz’e hareket etmişti. Motoron Dergisi'nden Özdem Velierdem ve Ahmet Köseoğlu'da kafilede yer aldı.

Bu haber 2027 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu