Sporcularımız Serez'den Başarılı Döndü - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Sporcularımız Serez'den Başarılı Döndü

 25 Nisan 2016, 11:08  

Sporcularımız Serez'den Başarılı Döndü

Yunanistan’da hafta sonu yapılan Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda sporcularımız Serez Pisti'ne çıktı. Şampiyonada Hasan Avcı kendi sınıfında ikinci oldu.

 

Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nın 2. ve 3. Ayak yarışı Yunanistan’ın Serez Pisti’nde organize edildi. Sporcularımız şampiyonada üç farklı sınıfta Yunanistan başta olmak üzere Bulgaristan, Romanya, Makedonya ve Sırbistan’dan gelen pilotlarla mücadele etti. 1000 cc’de Fatih Şenhisar, Ömer Doğan, Ervan Sönmez, Avni Pala, 600 cc’de Hasan Avcı, 125SP’de Can ve Deniz Öncü Serez Pisti’ne çıktı. F600 sınıfında Hasan Avcı rakiplerini geride bırakarak ikinci oldu. F1000 sınıfında mücadel eden tecrübeli sporcularımızdan Fatih Şenhisar 6. ve Ömer Doğan'da 8. sırada yer aldı.

125SP’de yapılan yarışlara Asya Yetenek Kupası için antrenman olarak katılan Can ve Deniz Öncü kardeşler de ilk iki sırayı aldılar.

Bu haber 1106 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu