Gazipaşa Belediye Başkanı Çelik'te Teşekkür Plaketi Verildi - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Gazipaşa Belediye Başkanı Çelik'te Teşekkür Plaketi Verildi

 27 Mayıs 2016, 15:00  

Gazipaşa Belediye Başkanı Çelik'te Teşekkür Plaketi Verildi

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından motosiklet sporuna destek veren Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’e teşekkür plaketi verildi.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Başkanı Bekir Yunus Uçar, Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik'e, motosiklet sporuna gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür plaketi gönderdi. Plaketi Çelik'e Avrupa Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu'nun babası Arif Razgatlıoğlu takdim etti. Alanya Motosiklet Kulübü, 2014 yılında Başkan Çelik'ten antrenman sahası talebinde bulunmuş ve Çelik, Kahyalar Mahallesinde bulunan 20 dönümlük araziyi motor sporlarının yapılabildiği bir pist ve antrenman sahası için tahsis edebileceklerini söylemişti. Verdiği sözü yerine getirmek ve arazinin tahsisin yapmak için talepte bulunan Başkan Çelik, pist yapımında gelinen nokta hakkında bilgi verdi. Arazinin önce belediyeye, ardından da Türkiye Motosiklet Federasyonu'na tahsisi için gerekli işlemleri başlattıklarını belirten Başkan Çelik, "Devlet Su İşleri'nin konu hakkında olumlu görüş belirtmesi gerekiyor. Dosyamız şuanda DSİ'de. En geç 3 ay içinde pist yapımına başlayabiliriz diye düşünüyorum" dedi.

Yıllardır motosiklet sporuna büyük hizmet veren Arif Razgatlıoğlu, motosiklet sporlarına gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Çelik'e teşekkür etti. Razgatlıoğlu, "Toprak'ın başarısı tüm dünyanın dikkatini çekiyor. Böyle bir sporcunun bölgemizden çıkması ilçemiz ve ülkemiz için çok önemli bir tanıtım fırsatı. Bu tür sporculara destek olmak da yöneticilerimizin asli görevi. Bu konuda gösterdiğiniz özveri ve destekten dolayı size şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.Bu haber 846 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu