Akçakoca Sujeti Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yapacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Akçakoca Sujeti Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yapacak

 27 Haziran 2016, 22:21  

Akçakoca Sujeti Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yapacak

Türkiye Sujeti ve Flybord Şampiyonası’nın ikinci ayağı 16-17 Temmuz tarihlerinde Düzce’nin Akçakoca ilçesinde ilk kez düzenlenecek.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Akçakoca Belediyesi’nin destek verdiği Türkiye Sujeti ve Flybord Şampiyonası Düzce ilinin Akçakoca ilçesinde gerçekleştirilecek. Akçakoca sahilinde 16-17 Temmuz tarihlerinde yapılacak şampiyonada sporcular Karadeniz’in hırçın dalgalarıyla mücadele edecek. Şampiyonanın ikinci ayağı 16 Temmuz Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. Akçakoca sahilinde 17 Temmuz Pazar günü sporcular denizde oluşturulan özel parkurda hem dalgalarla hem de rakipleriyle amansız bir mücadeleye girişecekler.

Yarışlar, Standart1 (0-110 BG), Standart2 (111-179 BG), Standart3 (180 ve Üzeri), Drag, TMF Kupası, Bayanlar Kupası ve Flyboard sınıflarında yapılacak.

SPORCULARA ULAŞIM VE KONAKLAMA DESTEĞİ
Akçakoca’da yapılacak yarışa katılacak sporculara Akçakoca Belediyesi tarafından ulaşım ve konaklama desteği verilecek. Antalya ve İstanbul güzergahında jetlerin Akçakoca’ya nakliyesi Akçakoca Belediyesi tarafından sağlanırken, sporculara ayrıyetten akaryakıt desteği de verilecek. Şampiyonaya şehir dışından katılacak sporcular, Akçakoca Belediyesi tarafından misafir edilecek.

Bu haber 1212 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu