Enduro ve ATV Şampiyonaları Bayram Havasında Yapıldı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro ve ATV Şampiyonaları Bayram Havasında Yapıldı

 30 Ekim 2016, 20:24  

Enduro ve ATV Şampiyonaları Bayram Havasında Yapıldı

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonaları İzmir Urla'da Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Demokrasi, Birlik ve Beraberlik yarışları adı altında düzenlendi.

 

Türkiye Enduro Şampiyonası 5. Ayak ve Türkiye ATV Şampiyonası 4. Ayak yarışları İzmir'de Titus-Feronia Doğa ve Motor Sporları Merkezi’nde 105 sporcunun katılımıyla yapıldı. Enduro ve ATV Şampiyonaları 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DEMOKRASİ, BİRLİK ve BERABERLİK YARIŞLARI kapsamında Urla’da düzenlendi. Yarışlara enduro ve atv tutkunları büyük ilgi gösterdi.

E1
Cemil Yurt-FOSK (KTM), Erkan Özcan-FOSK (Husqvarna), Murat Yazıcı-AVMK (Husaberg)

E2
Rafet Karakuş-ABSK (KTM), Cemil Kaya-FOSK (Husqvarna), Necmi Kozlu-FOSK (Husqvarna)

E3
Fırat Şahin-AVMK (Beta), Cem Çerçi-AVMK (Husqvarna), Salih Serim-KARTEPE (KTM)

EG
İzzet Kazdal-ABSK (Beta), Mert Pehlivanoğlu-ADA (KTM), Eren Mert Kocaman-FOSK (Husqvarna)

EB
Durancan Ulugöz-ÇEMK (TM), Ömer Salmaz-FOSK (KTM), Ersan Tellal-FOSK (Husqvarna)

EC
Barış Tok-AKUT (TM), İsa Yüksek-KEMK (Husqvarna), Nurdoğan Kuzu-Kartepe (GASGAS)

EV
Bilal Kuşkonmaz-FOSK (TM), Sinan Ordu-KARTEPE (KTM), İbrahim Bozkurt-TİTUS (KTM)

ATV’LER HEYECAN KATTI
Can-am, Depar Motor’un destek verdiği Türkiye ATV Şampiyonası’nın 4. Ayak yarışı Urla’da Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında yapıldı. S1 sınıfında Bilal Şengül-KARTEPE (Artıc) 4 turluk yarışı birinci sırada tamamladı. Şengül’ün ardından Orçun Koral-TITUS (Canam) ikinci ve Emre Muharrem Sağlam’da TITUS (Artıc) üçüncü oldu. S2 sınıfında Ziya Güler-BAMOS (Artıc) birinci, Ömer Muharrem Göksel-TITUS (Canam) ikinci ve Ahmet Atilla Serttaş-HMSK (Canam) üçüncü sırada yer aldı. Mehmet Saygın’ın KEMK (Yamaha) birinci olduğu S3 sınıfında ise Erdal Demiryol-KNN54 (Canam) Urla yarışını ikinci sırada tamamladı. S4 UTV sınıfında ise Serkan İnceoğlu-TITUS (Cfmoto) zorlu parkuru birincilikle geçti.

MAGAZİN STARTINA BÜYÜK İLGİ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı demokrasi, birlik ve beraberlik yarışları kapsamında düzenlenen organizasyonun medya startı Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Garnizon Komutanı Albay Metin Eştür, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Urla Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cemil Erdemir ve İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin tarafından verildi. Yarışlara ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Kaymakam Demiryürek ve Başkan Uyar, nice organizasyonlarda buluşmayı dileyerek, yarışa katılan bütün sporculara başarılar dilediler.Bu haber 1159 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu