Omurilik Kanseri Nazım'ın Hayali Gerçek Oldu - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Omurilik Kanseri Nazım'ın Hayali Gerçek Oldu

 31 Ocak 2017, 15:24  

Omurilik Kanseri Nazım'ın Hayali Gerçek Oldu

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu, omurilik kanseri 14 yaşındaki Nazım Bozdoğan’ı arayarak moral verdi.

 

Mersin Motosiklet Spor Kulübü öncülüğünde Türk Chopper, Türk Riders, Ragnarok Mersin, Yamaha Motor grupları ve kendilerine ‘Tebessüm Gönüllüleri’ adını veren bir grup motosiklet aşığı, omurilik kanseri Nazım Bozdoğan’ı evinde ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaret esnasında Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve milli sporcu Kenan Sofuoğlu, en büyük tutkusunun motosiklet olduğu öğrenilen Nazım Bozdoğan’ı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Sofuoğlu, “Nazım ben de elimi kırdım; çok ağrım var hastanedeyim. O yüzden yanında olamadım. Ben yolum o tarafa düşünce seni gelip canlı canlı ziyaret edeceğim. Bir de kullandığım bir şeylerden hediye getireceğim” diye konuştu. Kenan Sofuoğlu ile konuşmaktan büyük mutluluk duyan Nazım da "Dört gözle bekleyeceğim. Teşekkür ederim abi. Sana da geçmiş olsun abi" şeklinde konuştu.
Türkiye Motosiklet Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Yusuf Güder ise Tebessüm Gönüllüleri grubunu sosyal medya üzerinden takip ettiğini ve birlikte bu etkinliği yapmaya karar verdiklerini söyledi. Güder, “Çalışmalarını yakından takip ettiğim Tebessüm Gönüllüleri grubu sayesinde Nazım’ın en büyük tutkusunun motosiklet olduğunu ve hayalinin de milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu ile görüşmek olduğunu öğrendik. Motosiklet Federasyonu ve Mersin Motosiklet Spor Kulübümüz ile birlikte organize olarak Nazım’ı ziyaret etmeye karar verdik. Ziyarette de Nazım’ı hem federasyon başkanımız hem de Kenan Sofuoğlu ile telefonda görüştürdük. Bu güzel organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan tüm motosiklet sevdalısı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Mersin Motosiklet Spor Kulübü Başkanı Ganim Umu da Nazım’ın Kenan Sofuoğlu ile görüşmesinde çok büyük katkısı olan TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar’a ve etkinliği organize eden Tebessüm Gönüllüleri’ne teşekkürlerini iletti.

Nazım’ın annesi Mürvet Bozdoğan ise gerçekleşen ziyaret sayesinde çocuklarının çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Tebessüm Gönüllülerine teşekkür ediyorum. Yasemin Birbudak hanımefendi her zaman bizim yanımızda oldu. Nazım başta olmak üzere tüm onkoloji hastası çocuklarımıza yardım ettiler. Motosiklet kulübü başkanlarına ve yarışçılarına Nazım’ı güzel hediyelerle ziyaret ettikleri için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.Bu haber 1023 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

İstanbul Super Enduro Şampiyonası 25 Kasım'da

İstanbul Super Enduro Şampiyonası 25 Kasım'da İstanbul motosiklette yeni bir organizasyona ilk kez ev sahipliği yapacak. İstanbul Super Enduro Şampiyonası 25 Kas...

İstanbul’da Süper Mücadele

İstanbul’da Süper Mücadele Türkiye’de ilk kez kapalı salonda gerçekleştirilen İstanbul Super Cross Şampiyonası TAF Atletizm Salonu’nda yapılır...
Hot air balloon cappadocia morocco private tours
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SUPER ENDURO ŞAMPİYONASI


 

KÖŞE YAZARLARI

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu