Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun... - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...

 24 Haziran 2017, 20:14  

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...

Mübarek Ramazan ayını tamamlayarak, milletimizi birleştirip kardeşliğimizi pekiştiren Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini ve huzurunu hep birlikte yaşıyoruz.

 

Birliğimizi ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, iyiliğin ve hoşgörünün yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bayram sevincini felakete ve acıya dönüştürmemek için iki tekere gönül veren dostlarımızın hızdan kaçınarak, trafik kurallarına azami düzeyde riayet etmelerini diliyor, Ramazan ayında, şehit düşen kahraman evlatlarımızı bir kez daha sonsuz rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.

Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, bayramın ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış ve esenlikler getirmesini Allah'tan niyaz ediyoruz.


Türkiye Motosiklet FederasyonuBu haber 390 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu