Azdavay’da Süper Enduro Coşkusu Yaşanacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Azdavay’da Süper Enduro Coşkusu Yaşanacak

 23 Temmuz 2017, 19:09  

Azdavay’da Süper Enduro Coşkusu Yaşanacak

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışı 28-29 Temmuz tarihlerinde Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yapılacak.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği; Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Kastamonu Valiliği ve Azdavay Belediyesi’nin destekleri ile Suğla Yaylası’ndaki Azdavay Doğa ve Motor Sporları Merkezi’nde organize edilecek. Uluslararası Azdavay Motosiklet ve Doğa Sporları Festivali (27-30 Temmuz 2017) kapsamında Suğla Yaylası’ndaki ekstrem parkurunda yapılacak şampiyonaya ülke genelinden birçok sporcu katılacak. Toplu start alacak endurocular, zorlu engelleri aşmaya çalışacak.

Şampiyonanın üçüncü ayağı 28 Temmuz Cuma günü sıralama yarışı ile başlayacak. Azdavay Doğa ve Motor Sporları Merkezi’nde 29 Temmuz Cumartesi günü final yarışlarında sporcular ekstrem parkurda hem engel hem de rakipleriyle mücadele edecek.

Yarışlar, NTVSPOR kanalından canlı olarak yayınlanacak.

DERECEYE GİREN SPORCULARA PARA ÖDÜLÜ
Azdavay yarışında dereceye giren sporculara Azdavay Belediyesi tarafından para ödülü verilecek. Superneduro GP ve Enduro Gençler (EG) sınıfının birincisi 1.000 TL, ikincisi 600 TL ve üçüncüsü 400 TL para ödülü alacak. Enduro Prestij (EP), Enduro Usta (EU), Enduro Hobi (EH), Enduro Veteran (EV), Trial (ET) ve Enduro Kadınlar (EK) yarışın birincisi 800 TL, ikincisi 600 TL ve üçüncüsü de 400 TL para ödülü kazanacak.Bu haber 1080 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu