İznik Süper Enduro'ya Ev Sahipliği Yaptı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

İznik Süper Enduro'ya Ev Sahipliği Yaptı

 18 Eylül 2017, 11:44  

İznik Süper Enduro'ya Ev Sahipliği Yaptı

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın dördüncü ayak yarışı Bursa’nın İznik ilçesinde yer alan Elbeyli Er Meydanı'nda yapıldı.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2017 yarış takvimine yer alan Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın dördüncü ayağı İznik Elbeyli Er Meydanı’nda düzenlendi. Dördüncü ayak yarışlarını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve çok sayıda vatandaş yakından takip etti. Müezzinoğlu padokta yer alan sporculara başarılar diledi.

En hızlı isimlerin yarıştığı GP sınıfında İzzet Kazdal (Ayazdere-BETA) birinci olurken, Burak Akbulut (KEMK-KTM) ikinci ve İslam Yıdız’da (STMOK-Husqvarna) üçüncülüğü elde etti.

START 15 TEMMUZ MİLLİ İRADE MEYDANI’NDAN VERİLDİ
Öte yandan İznik Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen Türkiye Süper Enduro Şampiyonası'nın dördüncü ayağının magazin startını İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mesut Turan, Bursa Büyükşehir Belediyesi İlçe Koordinatörü Serkan Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun verdi.

MÜEZZİNOĞLU'NDAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Çalışma ve Sosyal Güvenlik E.Bakanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, “İznik her alanda olduğu gibi sporda da önemli çalışmalara imza atıyor. Daha önce izlemediğim bir etkinliği bugün İznik’te izleyerek heyecanına ortak olacağız.Ben bu etkinliği gerçekleşmesinde emeği geçen İznik Belediyemize, Türkiye Motosiklet Federasyonuna, ilgili kurum ve kuruluşlar ile herkese teşekkür ediyorum.Bu alanda bizlere heyecan dolu vakitler geçirecek olan sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyor, her birine başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN SARGIN: YARIŞLAR BİZİDE ÇOK HEYECANLANDIRIYOR
Yarışları izleyen İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “İlçemizin önemli etkinliklerinden biri olarak gördüğümüz Türkiye Süper Enduro Şampiyonası yarışlarının birini daha burada gerçekleştiriyoruz. Ayrıca önemli bir misafiri de bugün ilçemizde ağırlıyoruz. Heyecan ve adrenalin dolu yarışları izlerken bizlerde adeta motorcular kadar heyecanlandık. Her bir katılımcıyı kutluyorum. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen kurum ve kuruluşlara da teşekkür ediyorum” dedi.

DERECEYE GİREN SPORCULAR
PRESTİJ SINIFI
1.İzzet Kazdal (Ayazdere-BETA)
2.İslam Yıldız (STMOK-Husqvarna)
3. Burak Akbulut (KEMK-KTM)

EGENÇ SINIFI
1.Emre Coşar (KEMK-Husqvarna)
2.Eren Mert Kocaman (FOSK-Husqvarna)
3.Mustafa Can Küpeli (ÇEMK-KTM)

EHOBİ SINIFI
1.Çağrı Aslan (AEMK-Husqvarna)
2.Anthony Millward (Sarıyer-BETA)
3.Mustafa Sarıca (AEMK-Sherco)

EUSTA SINIFI
1.Murat Kökçü (AEMK-Husqvarna)
2.Adem Demirhan (BEMK-Husqvarna)
3.Semih Altıok (BOBSK-KTM)

EVETERAN SINIFI
1.Muhittin Güneş (İZMOK-Husqvarna)
2.Hüseyin Neziroğlu (YMK-KTM)
3.Fahrettin Altınkök (UMOK-Shercco)Bu haber 273 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu