TMF Delegeleri FIM Genel Kurulu'na Katıldı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

TMF Delegeleri FIM Genel Kurulu'na Katıldı

 06 Aralık 2011, 19:16  

TMF Delegeleri FIM Genel Kurulu'na Katıldı

Uluslararası Motosiklet Federasyonu'nun Portekiz'de düzenlediği 2011 Genel Kurulu ve Gala Gecesi'ne Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun delegeleri de katıldı.

 

Uluslararası Motosiklet Federasyonu’nun (FIM) Portekiz Estoril'de düzenlediği 2011 Genel Kurulu ve Gala Gecesine Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) As Başkanı Semih Temeltaşı, TMF Enduro Komisyon Başkanı ve FIM Enduro Komisyon üyesi Tolga Tolon ve TMF Teknik Kurul Başkanı Ali Ulusan katıldı. FIM üyesi 51 ülkenin yer aldığı Genel Kurul, Estoril Kongre Merkezi'nde düzenlendi. FIM 2012 bütçesi ve bazı yarış kurallarında değişikliklerin oylandığı Genel Kurul'da Semih Temeltaşı, TMF adına oy kullandı. FIM Genel Kurulu ve Sempozyumu’nda FIM'in öncelikli konuları arasında yer alan Çevre ve Motosiklet Sporları, açılması planlanan yeni branşlar, sportif aktivitelerin medyada aktif tanıtımı konusunda çalışmalar ve FIM'in 2020 stratejik planı konularında delegeler bilgilendirildi. TMF delegeleri, diğer ülkelerin delegeleri ile sportif işbirliği konusunda da bir dizi görüşmeler yaptılar.4 Aralık 2011 Pazar günü FIM Sempozyumu’na katılan delegelerimiz, pazar gecesi düzenlenen FIM Gala Gecesi’ne de katıldılar. Galada FIM Yılın Çaylağı ödülünü Maciej Janowski, FIM Yılın Kadın Sporcusu ödülünü İspanyol Laia Sanz ve FIM Yılın Erkek Sporcusu ödülünü de İspanyol Carlos Checa aldı.

Bu haber 2062 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu