Herşey Çok Daha Güzel Olacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Herşey Çok Daha Güzel Olacak

 26 Aralık 2011, 11:51  

Herşey Çok Daha Güzel Olacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, 2011 sezonunun, motosiklet camiası açısından keyif ve adrenalin dolu bir yıl olduğunu ifade etti.

 

Yeni sezona büyük umutlarla girdiklerini belirten TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, “Umut ediyorum gelecek sezon çok daha büyük sportif başarılara gebe olacak. Yarışçılarımız, her gün sayısı artan kulüplerimiz ve faaliyetlerimizle Türkiye’de motosiklet sporu bir yandan gelişirken, motosiklet kültürü de çok güzel bir kültür olarak toplumumuza yerleşecek. Tüm çalışmamız, gayretimiz ve kararlılığımız bu yöndedir” dedi. TMF olarak ortak bir düşünce oluşturmaya çalıştıklarını da ifade eden Başkan Uçar, "Biz sadece doğruyu yapmayı isteyen güzel insanları bir araya getirdik. Ve ortak bir düşünce oluşturmaya gayret gösterdik. Bunu da kısmen başardığımızı düşünüyorum. Bu düşünceyi Türkiye'deki tüm motosiklet sevdalılarına yayabilirsek en önemli başarımız da bu olacaktır" şeklinde konuştu.
Van’daki motosiklet çadırının da büyük ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Uçar, gelecek yıl sportif faaliyetlerin yanı sıra kültürel faaliyetlere de ağırlık vereceklerini dile getirdi.

FRANSA’YA TEPKİ

TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, Fransa Ulusal Meclisi'nde kabul edilen sözde soykırım yasasını boykot ettiklerini belirterek, “Biz motosiklet federasyonu olarak da aynı duyarlılığı, hassasiyetleri göstereceğiz. Fransa'dan bir arkadaş bize yarışmaya geldiği takdirde aynı misafirperverliğimizi göstereceğiz. Ama her zaman da yaptıkları hatanın yüzlerinde tokat gibi patlamasını sağlayacağız. Umut ediyorum ki onlar bu yanlıştan çok çabuk bir biçimde dönecekler. Umut ediyorum ki millet olarak aynı duyarlılığı her konuda göstereceğiz" dedi.

Bu haber 1913 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu