Yılbaşında Van'dayız - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Yılbaşında Van'dayız

 30 Aralık 2011, 11:06  

Yılbaşında Van'dayız

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile Türkiye Ralli Şampiyonu Burcu Çetinkaya yılbaşında depremzedelerin yanında olacak.

 

Yılbaşında (31 Aralık Cumartesi) Van Valisi Münir Karaloğlu, Van Vali Yardımcıları, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Başkanı Bekir Yunus Uçar, Van Spor İl Müdürü Aslan Sinir, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, Türkiye Ralli Şampiyonu Burcu Çetinkaya ve federasyon yetkilileri Van’da hazırlanan Et Balık Kurumu Çadırkenti’ndeki TMF etkinlik çadırında olacak. TMF, 700 m2’lik çadırında çocuklara ve gençlere yönelik 300 kişilik sinema salonunda patlamış mısır, şeker, balonlar, çizgi filmler ve vizyon filmleri gösterimi sağlayarak, depremzede çocuklara sinema atmosferi yaşatacak. 20 Elektrikli Motosiklet ve 25 Dağ Bisikleti ile de sürüş eğitimi hizmeti verecek. Ayrıca çocuklara çeşitli oyuncaklar da hediye edilecek.
75.Yıl Çadır Kenti’nde kurulan TMF’nin ikinci sinema salonu da yılbaşında düzenlenen etkinliklerle depremzede vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek.

Bu haber 1933 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu