Minik Kalpler Motosiklet Aşkı İçin Attı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Minik Kalpler Motosiklet Aşkı İçin Attı

 29 Şubat 2012, 11:21  

Minik Kalpler Motosiklet Aşkı İçin Attı

Motosiklet sporunu tanıtmak, sevdirmek ve başarılı sporcular yetiştirmek için yola çıkan Türkiye Motosiklet Federasyonu, Hakkâri ve Van'dan sonra İzmir Urla'da gençlerle buluştu.

 

 
Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) 5-12 yaş grubundaki gençlere yönelik ücretsiz motosiklet temel eğitim kampı Titus Feronia Motor ve Doğa Sporları Kulübü'nün ev sahipliğinde Urla'da gerçekleştirdi. Eğitim kampına TMF As Başkanı Mehmet Binli, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Nedim Akülke, Motokros Genel Direktörü Mete Özkan, Pist Genel Direktörü Bahadır Batır, İleri Sürüş Eğitmeni Serhat Kılavuz ve Eğitim Koordinatörü Tayfun Akın katıldı. 50 cc ve 65 cc motosikletlerle, motokros ve enduro branşlarında motosiklet ile ilgili genel teknik bilgiler alan gençler, parkurda motosiklet pratikleri de yaptı.
Eğitim kampında gençler, motosiklet eğitiminin yanı sıra takım oyunlarına da katılarak doyasıya eğlendi. Eğitimlerden memnun kalan gençler kendilerine bu imkanı sağlayan federasyona ve organizasyona ev sahipliği yapan Titus Feronia Motor ve Doğa Sporları Kulübü'ne teşekkür etti. Kamp sonunda eğitimlere katılan çocuklar madalya ile ödüllendirildi.
Eğitim Koordinatörü Tayfun Akın, amaçlarının gençlere motor sporlarını tanıtmak, sevdirmek ve güvenli şekilde motor kullanmayı öğretmek olduğunu kaydetti. Titus Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü Başkanı Mahmut Akülke de gençlerin kampa ilgi göstermesinde büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.


Bu haber 3935 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu