TMF, Vanlılar'a Moral Kaynağı Oluyor - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

TMF, Vanlılar'a Moral Kaynağı Oluyor

 30 Nisan 2012, 17:24  

TMF, Vanlılar'a Moral Kaynağı Oluyor

İki büyük depremin yaşandığı Van’da Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun etkinlik çadırları depremzedelere moral vermeye devam ediyor.

 

Van'da yaşanan deprem sonrası hızla harekete geçip depremzedelerin yanında olan Türkiye Motosiklet Federasyonu, kurduğu etkinlik çadırlarıyla Vanlılar'a moral kaynağı oluyor. Hüsrevpaşa Konteynır Kenti'ndeki 700 metrekarelik Van'ın en büyük etkinlik çadırlarından biri olan TMF Etkinlik Çadırı her yaşta depremzedeye hizmet vermeye devam ediyor. Van’ın en büyük deprem konteyner bölgesi olan Hüsrev Paşa’daki çadırda, konteynır kentlerde yaşayan öğrenciler, düzenlenen yarışmalar, illüzyon ve palyaço gösterileri ile gönüllerince eğleniyor. Çadırda Van Valiliği ile Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü hem sosyal hem de spor etkinlikleri düzenleyerek depremzedelere destek oluyor. Hüsrevpaşa Konteyner Kenti'ndeki faaliyet çadırında spor organizasyonları da düzenleniyor. Çadır; 2 basketbol, 2 voleybol sahasının yanı sıra judo, taekwondo ve masa tenisi gibi spor dallarının yapılmasına olanak sağlıyor.
TMF Etkinlik Çadırı sinevizyon gösterisi, Kutsal Emanetler ve Hat Sanatının da yer aldığı sergilere de evsahipliği yaptı.
Öte yandan TMF Etkinlik Çadırı'nda film galaları da düzenlendi. Konusu Van’da geçen Mar filmi depremzedeler tarafından ilgiyle izlenirken, uzun ve zorlu bir kıştan yorgun bir biçimde çıkan Vanlıları bir süre de olsa dertlerinden uzaklaştırdı.


Bu haber 1849 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu