Endurocular Fethiye’yi Fethetti - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Endurocular Fethiye’yi Fethetti

 06 Mayıs 2012, 18:48  

Endurocular Fethiye’yi Fethetti

Türkiye Enduro Şampiyonası'nın dördüncü ayak yarışı, Fethiye'de yapıldı. Akdeniz Off-Road Park’taki yarışa Fethiyeliler büyük ilgi gösterdi.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2012 yarış takviminde yer alan ve Fethiye Orman Spor Kulübü tarafından organize edilen Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 4. ayağına ilgi büyük oldu. Esenköy mevkiindeki Akdeniz Off-Road Park’ta start alan 41 sporcudan 30 yarışçı finiş gördü. 4. Ayak yarışının Genel Klasmanında Fethiye Orman Spor Kulübü sporcuları Serkan Özdemir birinci, Kunter Kuşçu ikinci olurken, Bodrum Motosiklet Kulübü sporcusu Mustafa Özkeskin’de üçüncü sırayı elde etti. Motokros, Ekstrem ve Enduro etaplarını geçen sporcular dik ve ağaç rampalar, tahterevalli, araba, lastik, kaya ve su geçişleri gibi yapay ve doğal engellerden oluşan parkurları en iyi zamanı elde etmek için kat ettiler.

Sınıflarında ilk üçe giren sporcular şöyle;
E1A: Mustafa Özkeskin, Kaan Tuna, Özay Aksu
E1B: Arif Pamuk, Bülent Öztürk, Murat Kızak
E2A: Kunter Kuşçu, Erkan Cam, Burak Özdemir
E2B: Erkan Özcan, Mustafa Güngör, Ömer Nizam
E3A: Serkan Özdemir, Mehmet Özdemir, Ahmet Tahir Tugayoğlu
E3B: Chris Pascoe, Veli Kup, Alaettin Yıldırım

START MUĞLA MİLLETVEKİLİ ALİ BOĞA’DAN
Fethiye Orman Spor Kulübü tarafından organize edilen 4. Ayak yarışına Fethiyeliler büyük ilgi gösterdi. Binlerce yarış sever Akdeniz Off-Road Parkı doldururken, yarışçılar da seyircilere görsel bir ziyafet sundu. Yarışın startını AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Fethiye Orman Spor Kulübü Başkanı Reşat Tunç ve Fethiye Orman İşletme Müdürü Gülhan Zorlu verdi. Startta Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Semih Temeltaşı ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Yarış Direktörü Sadık Özdemir’de hazır bulundu. 4. Ayak yarışında dereceye giren sporculara kupalarını Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı, Fethiye Orman Spor Kulübü Başkanı Reşat Tunç, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gülhan Zorlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Tarakçı ve AK Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, TMF As Başkanı Semih Temeltaşı ve Enduro Komisyon Başkanı Tolga Tolon verdi.

TÜRKİYE ENDURO ŞAMPİYONASI 4. AYAK SONUÇLARI TıklayınızBu haber 2822 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu