Yunus Erçelik İkinci Çizden Start Alacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Yunus Erçelik İkinci Çizden Start Alacak

 19 Mayıs 2012, 19:34  

Yunus Erçelik İkinci Çizden Start Alacak

Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nın 1. Ayak yarışı Bulgaristan’da sıralama turlarıyla başladı. Yeni yaşına Pleven şehrinde giren Yunus Erçelik, Pazar günü derece için piste çıkacağını kaydetti.

 

Balkan Motosiklet Birliği'nin önemli yarışlarından Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nın 1. Ayak yarışı sıralama turlarıyla start aldı. Yağmur altında koşulan sıralama turlarına Bulgaristan başta olmak üzere Türkiye, Romanya, İtalya, Karadağ, Makedonya ve Sırbistan’dan gelen 60 pilot katıldı. Pleven'deki Dolna Mitropolia Pisti’nde koşulan şampiyonada 1000 CC Süperstock sınıfında Yunus Erçelik 1:40.015 ile yedinci en iyi zamanı yaparak, 20 Mayıs Pazar günkü yarışa ikinci çizgiden başlayacak.
1000 CC Süperbike Serial sıralamalarında Semih Suna 1:49.296 ile 13. ve Avni Pala'da 1:54.088 ile 17. zamana imza attılar. 600 CC Süperbike Serial’de de Adil İnanlı 1. Ayak yarışına 16. sıradan başlayacak.

Bu haber 3085 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu