Fırat Şahin Avrupa Şampiyonası'nda Yarışacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Fırat Şahin Avrupa Şampiyonası'nda Yarışacak

 23 Mayıs 2012, 13:48  

Fırat Şahin Avrupa Şampiyonası'nda Yarışacak

Türkiye’de Enduro sınıfında başarılı sonuçlara imza atan Fırat Şahin bu hafta sonu İtalya’da düzenlenecek Avrupa Enduro Şampiyonası’na katılacak.

 

Avrupa Enduro Şampiyonası’nın ilk ayağı 26-27 Mayıs 2012 tarihinde İtalya’nın Arsie şehrinde düzenlenecek. E1 Junior, U20 Junior, E2/E3 Junior, E1, E2, E3 Senior, Veteran, Women olmak üzere 8 sınıfta yapılacak şampiyonanın ilk ayağında ülkemizden Fırat Şahin E2 sınıfında mücadele edecek. 250 erkek ve kadın sporcunun kayıt yaptırdığı Avrupa Enduro Şampiyonası, UEM 50cc Kupası ile birlikte düzenlenecek.
İtalya’daki şampiyonaya katılacak olan Fırat Şahin, “Avrupa Enduro Şampiyonasına katılacağım. Kayıtların 250’ye ulaştığı yarışta ülkemi en iyi şekilde temsil etmeyi ve ilk on içinde olmayı planlıyorum. Yarış sonrası Romanya’ya geçip, Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’na katılacağım. Buradaki hedefim ise ilk üçe girip, ülkemi podyuma taşımak olacak. Zor olan bu hedefleri başarmak için desteğini esirgemeyen Türkiye Motosiklet Federasyonu’na ve sayın Başkanımıza, sponsorlarım Aytemiz Petrol, Ntv Spor, İpone, Gold Fren, TGA ve siz motor sporları sevenlere teşekkür ederim” dedi.

Bu haber 2659 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu