Türkiye Pist Şampiyonası İstanbul Park'ta Koşuldu - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Türkiye Pist Şampiyonası İstanbul Park'ta Koşuldu

 28 Mayıs 2012, 00:54  

Türkiye Pist Şampiyonası İstanbul Park'ta Koşuldu

Türkiye Pist Şampiyonası'nın ikinci ayak yarışı İstanbul Park pistinde koşuldu. Cuma ve Cumartesi günü yağışlı geçen antrenmanların aksine Pazar günü yarışlar güneşli bir hava yapıldı.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından İstanbul Park'ta gerçekleştirilen Türkiye Pist Şampiyonası ikinci ayak yarışında pilotlar, 14 zorlu virajı ve 5 bin 338 metreyi en önde tamamlamak için mücadele etti. Güneşli havayı fırsat bilen yarış severlar İstanbul Park'ta heyecanı bir an olsun düşmeyen mücadeleleri ilgiyle izledi. Günün en çekişmeli geçen TMF GP yarışında elindeki sakatlığına rağmen 1000 cc'de Erdal Karabulut, 600 cc'de ise genç pilot Toprak Razgatlıoğlu ilk sırada yer aldı.
Diğer kategorilerde ilk sırayı alan sporcular ise şöyle; 600 cc A: Toprak Razgatlıoğlu, 600 cc B: Ahmet Koçyiğit, 600 cc C: Özgür Güllü, 1000 cc A: Yunus Erçelik, 1000 cc B: Semih Suna, 1000 cc C: Kadir Erbay.


KENAN SOFUOĞLU'NDAN YARIŞÇILARA DESTEK
İstanbul Park pistinde koşulan ikinci ayak yarışını Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'da izledi. Sofuoğlu, start öncesi şampiyonada yarışan sporculara destek verdi. Milli motosikletçi daha sonra TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar ile birlikte dereceye giren sporculara kupalarını verdi.

600 CC A SONUCU Tıklayınız

600 CC B SONUCU Tıklayınız

600 CC C SONUCU Tıklayınız

1000 CC A SONUCU Tıklayınız

1000 CC B SONUCU Tıklayınız

1000 CC C SONUCU Tıklayınız

TMF GP SONUCU Tıklayınız

Bu haber 3856 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu