Keçiörenli Çocuklar Motosikletle Tanıştı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Keçiörenli Çocuklar Motosikletle Tanıştı

 27 Temmuz 2012, 23:08  

Keçiörenli Çocuklar Motosikletle Tanıştı

Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun "Eğitim Projesi" kapsamında çocuklara ve gençlerimize yönelik motosikletle tanışma eğitimi Ankara'nın Keçiören Semti'nde de verilmeye başladı.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ile Keçiören Belediyesi'nin ortaklaşa organize ettiği eğitimin ilk gününde 40 Yaz Kur’an Kursu öğrencisine motosikleti kullanma, güvenli sürüş eğitimi ve kültürü dersleri verildi. Keçiören Bağlum Merkez Camii ve Seyit Burhanettin Kur’an Kursu'ndan gelen talebeler, ilk kez motosikletle tanışırken, oldukça keyifli dakikalar yaşadılar. Hocalarının nezaretinde eğitim alan çocuklar, motosiklet sürmenin çok güzel olduğunu ve müthiş heyecan yaşadıklarını söyledi.
Keçiören Bağlum Stadı'ndaki trafiğe kapalı alanda yapılan eğitim, Ramazan ayı boyunca devam edecek ve ilçedeki 7-15 yaş aralığındaki çocuklara eğitim ücretsiz olarak verilecek.

Bu haber 5485 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu