Şampiyon Erçelik’in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Şampiyon Erçelik’in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

 31 Temmuz 2012, 12:55  

Şampiyon Erçelik’in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği TMF GP’de kaza geçiren şampiyon sporcumuz Yunus Erçelik’in tedavisi Avrupagöz Grubu’nda devam ediyor.

 

İstanbul Park pistinde koşulan Doğu Avrupa ve Türkiye Pist Şampiyonaları’nın 4. Ayak yarışında 16 Temmuz Pazar günü koşulan TMF GP’de geçirdiği kaza sonucunda aldığı darbeye bağlı olarak görme kaybı yaşayan Yunus Erçelik'in ikinci muayenesi ve tetkikleri Avrupagöz Aksaray Şubesi hekimi Op. Dr. Mustafa Sait Polat tarafından yapıldı. Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ve Balkan pistlerinde ülkemizi başarıyla temsil eden Erçelik’in ilk yapılan muayenesine göre görme kaybının hızla düzeldiğini belirten Polat, başarılı sporcuya ilaç tedavisi uygulamaya devam edeceklerini ve düzenli kontrollerinin yapılması gerektiğini belirtti. Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyemiz ve aynı zamanda Avrupagöz Grubu bünyesinde görev yapan Engin Güneş de Yunus Erçelik'i muayenelerinde yalnız bırakmayarak, başarılı sporcumuza destek vermeye devam ediyor.
Erçelik, “Önce kalıcı bir sorunum olabilir mi diye endişelenmiştim. Fakat tedavi sürecimdeki hızlı ilerleme içimi rahatlattı. Avrupagöz’ün yoğun ilgisine de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan İstanbul Park pistinde geçirdiği kazaya bağlı travma sonucunda gelişen göz arkasındaki ödemin tedavisi için Yunus Erçelik'e iğne tedavisi uygulandı. Avrupagöz Merkezleri Grubu Aksaray merkezinde Op.Dr.Mustafa Sait Polat tarafından Erçelik'e başarılı bir operasyon uygulandı. Kısa bir süre dinlenen Yunus Erçelik daha sonra taburcu edildi.Bu haber 3297 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu