Süpermoto'da Avrupa Sınavı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Süpermoto'da Avrupa Sınavı

 06 Eylül 2012, 12:52  

Süpermoto'da Avrupa Sınavı

Avrupa Süpermoto Şampiyonası'nın 3. Ayak yarışı bu hafta sonu Slovenya’da koşulacak ve 13 yarışçımız derece elde etmek için mücadele edecek.

 

Türkiye’nin başarılı süpermoto yarışçıları bu hafta sonu Avrupa’da kupa sınavına çıkıyor. Slovenya Vransko’da 8-9 Eylül 2012 tarihlerinde düzenlenecek UEM Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nda 13 yarışçımız Vransko Pisti’nde (1.200 m.) start alacak. Daha önce Bulgaristan’da yapılan iki ayak sonunda genel klasmanın Junior sınıfında Harun Çabuk lider durumda bulunurken, Asrın Rodi Pak üçüncü sırada yer alıyor. S3 sınıfında Mehmet Çelik 1. ve Uzay Cankat Bengiç’de 3. sıranın sahibi. OPEN sınıfında ise Ata Nurcan 3. ve Şakir Şenkalaycı da 4. sırada yer alıyor.

Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nda mücadele edecek sporcularımız şöyle; Junior sınıfı: Deniz Öncü, Can Öncü, Harun Çabuk, Asrın Rodi Pak, Emircan Şenkalaycı. S3 sınıfı: Mehmet Çelik, Nazlıcan Aydın, Galip Alp Baysan, Uzay Cankat Bengiç. OPEN sınıfı: Şakir Şenkalaycı, Ata Nurcan, İhsan Bedirhan Aydın, Sedat Doğan.

AVRUPA SÜPERMOTO ŞAMPİYONASI PUAN DURUMU Tıklayınız

Bu haber 2084 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu