Süper Çocuklar Yine İş Başında - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Süper Çocuklar Yine İş Başında

 09 Eylül 2012, 19:58  

Süper Çocuklar Yine İş Başında

Avrupa Süpermoto Şampiyonası'nın 3. Ayak yarışında Türkiye takım olarak 1. oldu.

 

Türkiye’de başarılı sonuçlara imza atan süpermoto yarışçılarımız Slovenya Vransko’da bir birinden çekişmeli yarışlar sonunda birinci oldu. Vransko'da güneşli bir havada yapılan Avrupa Şampiyonası'nın Junior sınıfında Harun Çabuk birinci olarak şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etti. Bu sınıfta Asrın Rodi Pak 6., Deniz Öncü 8., Can Öncü 9. ve Emircan Şenkalaycı da 10. sırayı elde etti. S3 sınıfında Mehmet Çelik 2., Nazlıcan Aydın 3. ve Uzay Cankat Bengiç ise 4. sırada yarışı tamamladı. OPEN sınıfında ise Şakir Şenkalaycı 5., Ata Nurcan 6. ve İhsan Bedirhan Aydın'da 8. sırada yer aldı.

UEM Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nın genel klasmanında Junior sınıfında 141 puanla Harun Çabuk liderliğini sürdürürken, Asrın Rodi Pak 109 puanla üçüncü sırada yer alıyor. S3 sınıfında Mehmet Çelik en yakın rakibinin önünde 20 puanlık farkla 136 puanla zirvedeki yerini korudu. Uzay Cankat Bengiç 114 puanla üçüncü ve Nazlıcan Aydın'da 108 puanla dördüncü sıraya yerleşti. OPEN sınıfında ise Ata Nurcan genel klasmanda üçüncü ve Şakir Şenkalaycı da dördüncü sırada yer alıyor.

UEM Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nın 4. ayak yarışı 16 Eylül pazar günü Sakarya Akyazı'daki Kenan Sofuoğlu Pisti'nde düzenlenecek.

AVRUPA SÜPERMOTO ŞAMPİYONASI PUAN DURUMU
Bu haber 2057 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu