Kulüplerimize Önemli Duyuru - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Kulüplerimize Önemli Duyuru

 15 Eylül 2012, 12:28  

Kulüplerimize Önemli Duyuru

Seçim sürecinde asılsız dedikodu ve haberlerin önüne geçmek maksadıyla, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından aşağıdaki duyurunun yapılması zorunlu hale gelmiştir.

 

Ülkemizi motosiklet sporunda başarıyla temsil eden, Supersport Dünya Şampiyonası'nda Kawasaki Lorenzini takımını zirveye taşıyan Kenan Sofuoğlu tarafından temin edilerek federasyonumuza teslim edilen ve federasyonumuz tarafından kulüplerimize hediye edilen 2 adet Kawasaki, 1 adet Elektirikli bisikletin geçici verildiği söylentileri kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.

Sofuoğlu'nun sponsorluk yoluyla Kawasaki Genel Merkezi'nden aldığı motosikletler ile elektrikli bisikletler kulüplerimizin faaliyetlerini daha iyi yönetmeleri ve bu spora başlamak isteyen çocukları eğitmeleri hedefiyle kesinlikle geri alınmamak kaydıyla hediye edilmiştir.

Öte yandan, hali hazırda eğitim faaliyeti avansı olarak kulüplerimiz hesabına yatırılan bütçenin de TMF tarafından geri alınacağı söylentileri gerçeği yansıtmadığı gibi ahlaki de değildir.

Ayrıca, TMF tarafından kulüplerimize verilen eğitim bütçesi 250 gencin motosikletle tanıştırıldığı rapor edildikten sonra söz konusu kulüp ile TMF mahsuplaşmış olacaktır.

Bu haber 2237 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu