Şampiyonun Yeni Takımı MSD RN Kawasaki - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Şampiyonun Yeni Takımı MSD RN Kawasaki

 20 Ekim 2012, 00:12  

Şampiyonun Yeni Takımı MSD RN Kawasaki

Milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu gelecek sene FIM Dünya Süpersport Şampiyonası'nda MSD RN Kawasaki Racing Team ile yarışacak.

 

FIM Dünya Süpersport Şampiyonası’nda üçüncü kez şampiyonluğa Kawasaki Lorenzini takımıyla ulaşan milli motosikletçimizin yeni takımı Hindistan destekli MSD RN Kawasaki Racing Team oldu. 2013 yılında Hindistan takımıyla mücadele edecek Sofuoğlu’nun takım arkadaşı ise Fransız pilot Fabien Foret olacak. Kawasaki takımının bir parçası olmaktan mutlu olduğunu belirten Kenan Sofuoğlu, "Umarım gelecekte iyi bir birlikteliğe sahip oluruz. Fabien Foret’le Kawasaki projesinin bir parçası olmak çok iyi. Aynı takımda olmaktan mutluluk duyuyorum ve güçlü bir ekip olacağımıza inanıyorum” dedi.
Sofuoğlu’nun yeni takım arkadaşı Fabien Foret yeni bir ekiple yola çıkmaktan mutlu olduğunu belirtirken, MSD RN Racing Team patronu Amit Sandill ise, Kenan ve Fabien’e takımlarına geldikleri için “Hoş geldiniz” diyerek, Hindistan’da motosiklet sporunun gelişmesi için faydalı olacağını belirtti.
Takımın kış testleri ile ilgili detaylı bilgi Kawasaki tarafından daha sonra açıklanacak.

Bu haber 2157 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Şampiyondan Haberler

Teşekkürler Kenan Sofuoğlu

Teşekkürler Kenan Sofuoğlu Milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu sakatlığı henüz geçmemesine rağmen çıktığı Dünya Supersport Şampiyonası Katar yarışı...

Sofuoğlu Katar'da Şampiyonluğu Zorlayacak

Sofuoğlu Katar'da Şampiyonluğu Zorlayacak Milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nın 12. ve son yarışı Katar'da şampiyonluk içi...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu