Adana Atatürk'ü Enduro Yarışıyla Anacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Adana Atatürk'ü Enduro Yarışıyla Anacak

 06 Kasım 2012, 16:13  

Adana Atatürk'ü Enduro Yarışıyla Anacak

Adana'da ilk kez düzenlenecek Atatürk'ü Anma Enduro Yarışı 10-11 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun desteğiyle Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü’nün organize edeceği Atatürk’ü Anma Enduro Yarışı Seyhan Baraj Gölü kıyısı Rüzgarlı Tepe Enduro yarış parkurunda yapılacak. 10 Kasım 2012 Cumartesi Atatürk’ü Anma ve Saygı Duruşu ile başlayacak olan iki günlük programın ilk gününde: Yamaç Paraşütü Gösterisi, Adana Extrem Bisiklet Akrobasi Gurubu Gösterileri, Offroad (4×4)  Resmi Antrenman Turları, Magazin Startı, Sıralama Turu, En Büyük Balığı Tutma Yarışması ( Gece), Canlı Müzik ve Kamp Ateşi ( Gece) olacak. 11 Kasım 2012 Pazar Günü Programı: Sabah 08:00 itibarı ile Yamaç Paraşütü Gösterisi, Paramotor Gösterisi, Model Uçak Gösterisi, Adana Extrem Bisiklet Akrobasi Gurubu, Gösterisi, Yarış Startı (Saat : 10:00),Ödül Töreni (Saat : 16:00) şeklinde olacak.
Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü Başkanı Sırrı Küçükarslan, Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla düzenlenecek Atatürk’ü Anma Mahalli Enduro Motosiklet Yarışı’nın Çukurova bölgesinin ilk resmi yarışı olacağını söyledi. Küçükarslan, “Yarışların Seyhan Baraj gölünün ve ormanın, o muhteşem doğasının içinde doğal parkurlarda gerçekleştirilecek. Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan özel parkurdaki yarışlara Türkiye Motosiklet Federasyonu da katkıda bulunmaktadır. Özenle hazırlanan, her çeşit zemin yapısına sahip Rüzgarlı Tepe Enduro yarış parkuru, yarışçılara ve seyircilere muhteşem bir doğa manzarası sunarken aynı zamanda doyumsuz bir Enduro heyecanı da yaşatacak” dedi.

Bu haber 2642 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu